با استفاده از مواد شوینده هپی هوم پوست دست خود را شفاف کنید

انجمن صابون و مواد شوینده هپی هوم خاطرنشان کرده است که تولید کنندگان محصولات پاک کننده در کاهش ضایعات بسته بندی و تشویق روش های دفع زباله های صوتی پیشرو بوده اند.

به عنوان مثال، «پیشرفت در فناوری منجر به محصولاتی شده است که تمرکز بیشتری دارند، محصولاتی که دو عملکرد را در یک کار ترکیب می‌کنند، محصولاتی با بسته‌های پر کردن مجدد و بسته‌هایی که از مواد بازیافتی استفاده می‌کنند.

محصولات غلیظ به انرژی کمتری برای تولید و حمل و نقل نیاز دارند و به بسته بندی کمتری نیاز دارند. محصولات چند منظوره نیاز به بسته بندی جداگانه را برطرف می کند.

بسته‌های پر کردن مجدد به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهد که بارها از بسته‌های اولیه استفاده مجدد کنند و از میزان بسته‌بندی استفاده شده و حجم زباله تولیدی کاسته شود. پلاستیک و مقوا که در غیر این صورت دور ریخته می‌شوند از طریق بازیافت به مواد قابل استفاده تبدیل می‌شوند.»

در نهایت، ارزیابی چرخه عمر (LCA) برای بهبود کیفیت زیست محیطی مواد شوینده استفاده می شود. LCA یک ارزیابی «گهواره به گور» یا «گهواره به گهواره» از اثرات زیست محیطی یک محصول و بسته بندی آن، معمولاً از دستیابی به مواد خام، ساخت و توزیع، و استفاده و دفع مصرف کننده ارائه می دهد.

استفاده از LCA می تواند به ارزیابی اینکه آیا کاهش اثرات زیست محیطی در یک منطقه، به عنوان مثال، تولید، تأثیر را به سمت دفع یا منطقه دیگری منتقل می کند، کمک کند.

LCA همچنین کمک می کند تا مشخص شود که تلاش های بهبود محیط زیست باید در کجا متمرکز شوند.عطرها اجزای مهم شوینده هستند، زیرا اغلب مصرف کنندگان عملکرد مواد شوینده را از روی بو (و نه فقط ظاهر بصری) اقلام شسته شده قضاوت می کنند.

بنابراین، عطرهای شوینده باید نه تنها به گونه ای طراحی شوند که بوی مطبوعی را به خود ماده شوینده و محلول شستشو (در مورد شستشوی دستی) ارائه دهند، بلکه به ویژه برای انتقال احساس “تمیز بودن” به اقلام شسته شده.

رسوب عطر بر روی پارچه یک چالش کلیدی در طراحی عطرهای شوینده است که مخلوط پیچیده ای از بسیاری از مواد خام عطر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.