دلایلی که افراد هنرمند را به سوی خرید شلوار جین بگ زاپ دار با کیفیت جلب می کند!

شلوار، اگرچه اکنون بخشی از مد اصلی زنان است، اما همچنان نمادی برای تکامل حقوق برابر است.

 موضوع داغ مبنی بر عدم تمایل زنی به پوشیدن دامن ادامه دارد و اخبار پر از رسوایی های ناشی از شلوار است، از خدمه هواپیمای فوق الذکر گرفته تا یک دانش آموز دبیرستانی پنسیلوانیا که از پذیرش در مجلس برگزار می شود، زیرا او انتخاب کرده است.

بنابراین، دفعه بعد که شلوار جین بگ زاپ دار مورد علاقه‌تان را بیرون می‌آورید، لحظه‌ای وقت بگذارید و قدردان قرن تلاشی باشید که برای اینکه وقتی شلوار را بیرون می‌پوشید طرد یا دستگیر نشوید، قدردانی کنید.

 آنها را به صورت نمادین در نظر بگیرید، به عنوان معیاری برای اینکه مبارزه برای حقوق زنان (و فراترنس) تا کجا پیش رفته است، بلکه تا کجا باید پیش رود. 

سپس، آن شلوار را بپوش، بیرون راه برو، و مانند قهرمان شلوار کاترین هپبورن، هر طور که دوست داری زندگی کنید.

شلوار

اولین شلوارهای شناخته شده به طرز شگفت آوری مدرن و راحت هستند این لباس 3000 ساله نه تنها شیک و کاربردی بود، بلکه چند فرهنگی نیز بود.

باران اندکی روی یک بیابان شنی در غرب حوزه تاریم چین می‌بارد در این زمین بایر خشک بقایای باستانی گله داران و اسب سواران نهفته است.

اگرچه این افراد مدت‌ها فراموش شده بودند، اما یکی از بزرگترین موج‌های مد در تمام دوران را ایجاد کردند. آنها پیشگام شلوار بودند.

این مدت‌ها قبل از اینکه لوی اشتراوس شروع به ساختن دنگر کند – حدود 3000 سال قبل بود.

سازندگان لباس آسیایی باستان تکنیک های بافندگی و الگوهای تزئینی را با هم ترکیب می کردند. نتیجه نهایی یک شلوار شیک و در عین حال بادوام بود.

و هنگامی که در سال 2014 کشف شد، این شلوار به عنوان قدیمی ترین شلوار شناخته شده جهان شناخته شد. اکنون، یک تیم بین المللی نحوه ساخت اولین شلوار را باز کرده است.

آسون نبود برای بازسازی آنها، این گروه به باستان شناسان و طراحان مد نیاز داشت آنها دانشمندان زمین شناسی، شیمیدان و محافظان را نیز به خدمت گرفتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.