ساخت چادر مسافرتی به وسیله کاشی و سرامیک ارم اردکان

در واقع کاشی و سرامیک ارم اردکان نوعی کاشی است که برای پوشش دیوارها و کف فضاهای داخلی یکسان استفاده می شود. به دلیل جذب کم آب و رطوبت، مقاومت بالایی دارند.

ریشه کلمه سرامیک از کلمه یونانی “keramikos” گرفته شده است که به عبارات انگلیسی به عنوان سفال ترجمه شده است.

مواد اولیه مانند خاک رس، کائولینیت، اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون، کاربید تنگستن و غیره را با آب برای ساخت سرامیک مخلوط کرده و خمیر (بیسکویت) حاصل را در قالب هایی که از قبل تنظیم شده اند دم کرده سپس در خشک کن قرار دهید تا مواد خشک شود و فرم بگیرد. قالب را در نهایت در کوره کاشی گرم کنید.

اغلب سرامیک ها دارای پوشش لعابدار هستند که می تواند ضد آب، تزئینی، براق، رنگی و غیره باشد.

این روکش های لعابدار بسته به نوع آنها ممکن است قبل از پخت به قالب سرامیکی خشک شده اضافه شود یا بعد از مرحله اول پخت بیسکویت به آن اضافه شود و سپس برای گرم کردن داخل فر که به آن پخت دوم می گویند.

امروزه نوع جدیدی از سرامیک با کاشی لعابدار تولید می شود که به دلیل تنوع رنگ و طرح، سهم زیادی از بازار و رضایت مردم را به خود اختصاص داده است.

ضد حساسیت است، کثیفی یا باکتری را در خود نگه نمی‌دارد، و برای اتاق‌ها و مکان‌هایی که به حداکثر استریل‌سازی نیاز دارند مانند آشپزخانه‌ها، بیمارستان‌ها، مهدکودک‌ها، مدارس و غیره ایده‌آل است.

عاشق محیط زیست. کاشی و سرامیک یک ماده پایدار است که به محیط زیست و سلامت احترام می گذارد با رعایت کلیه قوانین اروپا تولید شده و آلودگی ندارد.

مواد اولیه تشکیل دهنده آن عناصر اولیه و طبیعی مانند خاک یا خاک رس، آب و آتش است بنابراین، یک ماده 100٪ قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد است. بدون پلاستیک.

طرح: کاشی‌های سرامیکی طرح‌ها و قالب‌های متنوعی را برای هر سبک و هدفی ارائه می‌دهند. به علاوه، اینها را می توان سفارشی کرد و در تغییرات بی پایان ترکیب کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.