فواید ضربه زدن شیلنگ آب فشار قوی بر روی اعصاب بدن

می توانید از شیلنگ آب فشار قوی باغبانی عمومی برای شلنگ کم فشاری که از فچت تا واشر فشار شما می گذرد استفاده کنید. شیلنگ باید بتواند فشار آب حدود 35 تا 45 PSI را تحمل کند. فشار واقعی منبع آب شما از مکان به مکان و زمان روز متفاوت است.

یک شلنگ فشار قوی معمولی باغبانی ایالات متحده در سه اندازه 1/2، 5/8، و 3/4 اینچ موجود است شما آنها را عمدتاً در طول 25 فوت تا 100 فوت خواهید یافت. هرچه شلنگ فشار قوی پهن تر باشد.

آب بیشتری را می تواند تحمل کند. A فشار کمتری به دلیل مقاومت شلنگ فشار قوی از دست خواهد رفت. یک شیلنگ 3/4 اینچی می تواند دو برابر یک شیلنگ 5/8 اینچی باشد و همچنان فشار یکسانی را در واشر فشار داشته باشد.

شیلنگ باغبانی فولادی Bionic بهترین کنترل را هنگام استفاده با واشرهای تحت فشار به دلیل دریچه روشن خاموش به شما ارائه می دهد. از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده است که استحکام و دوام بیشتری می بخشد.

این شیلنگ باغی 100 فوت طول دارد و در برابر سوراخ، نشتی و ترک مقاومت می کند. شیلنگ باغبانی فولادی Bionic ضد پیچ خوردگی است و فشار تا 500 PSI را امکان پذیر می کند.

بیوفیلم‌ها در تمام شیلنگ‌های آب وجود داشتند که با حضور DNA باکتری و اجزای ماتریکس بیوفیلم مشخص شد جامعه میکروبی بیوفیلم‌ها تحت سلطه پروتئوباکتری‌ها بودند که عمدتاً توسط Comamonadaceae و Pseudoxanthomonas نشان داده می‌شوند.

علاوه بر این، جنس هایی که با سبک زندگی درون سلولی مرتبط هستند وجود داشتند به طور کلی، جامعه میکروبی بیوفیلم‌ها نسبت به جامعه میکروبی آب تنوع کمتری داشت.

در حالی که آنهایی که از سایت‌های نمونه مختلف از یکدیگر متمایز بودند. در واقع، تنها چند فیلا بین بیوفیلم شیلنگ آب و آب منبع یا نمونه‌های محیطی مرتبط به اشتراک گذاشته شد. این مطالعه اولین بینش‌ها را نسبت به درک میکروبیوتای بیوفیلم‌های شیلنگ آب در محیط پردازش مواد غذایی ارائه می‌کند.

هدف کلی این مطالعه به دست آوردن بینشی در مورد بیوفیلم های داخل شیلنگ های آب مورد استفاده در محیط فرآوری گوشت بود بنابراین، ما بیوفیلم‌ها را از هفت شیلنگ آب در یک مرکز فرآوری گوشت که از آب بدون کلر استفاده می‌کردند، مشخص کردیم. بار باکتریایی و حضور سه جزء ماتریکس تعیین شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.