قرار دادن چای نیم کیلویی گلچین بر روی زخم سبب خوب شدنن آن می شود

گیاه چای نیم کیلویی گلچین درختچه ای همیشه سبز است که در کشورهای گرم مانند چین، جاوه، هند و سیلان که باران فراوان می بارد رشد می کند. این گیاه چای در زمین های شیبدار رشد می کند تا آب باران به راحتی عبور کند و باعث غرق شدن آب در زمین نمی شود. برای رشد خوب نیاز به آفتاب و باران دارد.

گیاهان در ردیف هایی با فاصله چهار تا شش فوتی از یکدیگر کاشته می شوند. زمانی که به درستی کشت و هرس شود حدود پنج یا شش فوت بلند می شود برگها یک یا دو اینچ طول، سبز رنگ و بیضی شکل هستند. برگ ها چای سیاه سبز می سازند. برگ های جوان و لطیف فقط می توانند چای با کیفیت خوب بدهند.

بدن می‌تواند رادیکال‌های آزاد را حذف کند، اما اگر تعداد زیادی از آن‌ها تجمع پیدا کنند، می‌توانند به سلول‌های بدن آسیب بزنند یا تغییر دهند این تغییرات می تواند در ایجاد بسیاری از بیماری ها و شرایط، مانند تصلب شرایین و برخی سرطان ها نقش داشته باشد.

آنتی اکسیدان ها می توانند به حذف رادیکال های آزاد کمک کنند و چای یکی از منابع آنتی اکسیدان است. در واقع، یک مطالعه اشاره می کند که ترکیبات فنلی که دارای اثرات آنتی اکسیدانی هستند، تا 30 درصد منبع مطمئن وزن خشک چای سبز و سیاه را تشکیل می دهند.

آنتی اکسیدان های موجود در چای سیاه به دلیل فرآیند اکسیداسیون با آنتی اکسیدان های موجود در چای سبز متفاوت است. چای سبز عمدتاحاوی کاتچین است در طی اکسیداسیون، اینها به تآروبیگین، تافلاوین و فلاونول تبدیل می شوند برخی تحقیقات نشان داده اند که مصرف چای ممکن است به کاهش خطر ابتلا به دیابت کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.