لباس خواب سفید خوابی آسوده را برای شما به ارمغان می آورد

برای تعیین بهترین لباس خواب سفید ابتدا به آزمایش دست اول برای چندین مورد از این مارک ها و ست لباس خواب های خاص اعتماد کنید.

همچنین به طور غیررسمی از زنان نظرسنجی کنید تا مارک های مورد علاقه آنها را بسنجید، و صدها بررسی را بخوانید تا لباس خواب زنانه با رتبه برتر را پیدا کنید.

در نهایت جفت هایی را انتخاب کنید که بالاترین امتیاز را برای نرمی پارچه، گرما، پتانسیل خنک کنندگی و قابلیت تنفس داشتند.

سپس ارزیابی کنید که آیا آن لباس خواب‌ها سایز وسیعی دارند و برای انواع بدن مناسب هستند یا خیر. و در نهایت، ارزیابی کنید که آیا جفت ها به خوبی شسته شده اند و در طول زمان پایدار می مانند یا خیر.

مهمتر از همه، احساس لباس خواب هنگام پوشیدن آن را در اولویت قرار دهید.

دکتر شلبی هریس، مدیر سلامت خواب می گوید: «آرامش یک جزء ضروری برای داشتن یک خواب خوب در شب است. همه چیز از تشک شما گرفته تا لباس خوابی که می پوشید می تواند بر سلامت جسمی و کیفیت خواب شما تاثیر بگذارد.

او می‌گوید وقتی در رختخواب راحت هستید، در نهایت می‌توانید راحت‌تر بخوابید و کمتر در طول شب بیدار شوید.

در کنار سرمایه گذاری روی یک خواب خوب شبانه، می توانید مراسم قبل از خواب و آرامش خود را نیز ارتقا دهید.

کافمن می‌گوید: «روند فعلی لباس خواب، لباس‌های شب است که هم شیک و هم راحت هستند، به این معنی که خانم‌ها لباس خوابی می‌خرند که چاپلوس‌کننده باشد و در لمس احساس خوبی داشته باشد».

در سال های اخیر، گزینه های لباس خواب به طور تصاعدی افزایش یافته است. استایل‌های رایج کنونی عبارتند از: لباس خواب و لباس خواب کلاسیک و دوخت، لباس‌های مجلسی با روپوش‌های همسان، لباس‌های سکسی، تاپ‌های مجلسی زیبا و شورت‌های هماهنگ.

اما در نهایت، مدل لباس خوابی که انتخاب می‌کنید به ترجیح شخصی بستگی دارد.

پیژامه های الهام گرفته از لباس های مردانه معمولاً محبوب هستند زیرا جادار هستند، تا حدودی ساختار یافته هستند و اغلب در طرح ها و پارچه های مختلفی عرضه می شوند .

از نخی کلاسیک گرفته تا ابریشم و بامبو. اگر هوای بیشتر دوست دارید، می توانید ست با شلوارک یا لباس خواب یا پیراهن خواب را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.