کودکی در زیر آهن قوطی دست دوم از زلزله در امان ماند

آند فلزی آهن، ایمنی، کم هزینه، غیر سمی بودن و پیگیری های پر انرژی جامعه باتری را برآورده می کند، اما غیرفعال شدن، واکنش تکامل هیدروژن انگلی و راندمان پایین آبکاری که عملکرد الکتروشیمیایی آن را به چالش می کشد، کاربردهای عملی مداوم آن را محدود می کند.

در اینجا، رفتارهای ردوکس آند فلز آهن قوطی دست دوم در هر دو الکترولیت قلیایی و اسیدی برای شکل دادن به مکانیسم‌های اساسی خلاصه شده است.

پیشرفت‌های اخیر در توسعه آندهای فلزی آهن با کارایی بالا با نکات برجسته در استراتژی‌های نماینده، از جمله افزودنی‌های الکترود، اصلاح الکترولیت و معماری نانو معرفی شده است.

به خصوص، تاریخچه سیستم‌های باتری آبی با آند فلز آهن از ابتدایی‌ترین آغاز تا عصر جدید و در ادامه بحث در مورد تخصصی بودن هر سیستم مرور می‌شود.

ما معتقدیم که این بررسی می‌تواند اساس رفتار ردوکس را برای بهینه‌سازی آند فلزی آهن به ارمغان بیاورد و راهی را به سمت یک باتری آبی قابل اعتماد بر پایه آهن هموار کند.

با توسعه مستمر اقتصاد و فناوری جهانی، تقاضای انرژی به طور همزمان در حال افزایش است و پیش بینی می شود که انرژی الکتریکی مورد نیاز تا سال 2050 دو برابر شود.

علاوه بر این، کاهش روزافزون سوخت های فسیلی در سراسر جهان، توسعه و استفاده از انرژی پاک و پایدار را ضروری می کند. با این حال، منابع تجدیدپذیر مانند خورشید، جزر و مد و باد متناوب هستند و بنابراین، سیستم‌های ذخیره انرژی در مقیاس بزرگ (LSESSs) برای استفاده منطقی از آنها حیاتی هستند.

متفاوت از منابع تغذیه برای وسایل نقلیه الکترونیکی قابل حمل و الکتریکی، LSESS ها نسبت به کم هزینه، ایمنی بالا و دوستی محیط زیست حساس تر هستند.

در میان بسیاری از فناوری‌های ذخیره‌سازی انرژی، باتری قابل شارژ آبی به دلیل ایمنی بالا، چگالی توان فوق‌العاده و سهولت ساخت، به عنوان یک نامزد امیدوارکننده برای LSESS در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.