کودکی که مربا بالنگ خانگی را مصرف کرد و به حرف آمد

تابستان ها میوه های متعددی دارد که بسته به انتخاب شما می توان از آنها برای تهیه مربای خوشمزه استفاده کرد. برخی از رایج ترین میوه ها توت، زردآلو، انگور، انجیر و هلو هستند. این میوه ها از نظر شیرینی متفاوت هستند.

بنابراین، شکر را مطابق با آن استفاده کنید. در متن پیش رو دستور العمل برای تهیه مربا بالنگ خانگی ارائه خواهد شد. علاوه بر این، مواد تشکیل دهنده و ارزش غذایی آنها را نیز توضیح می دهد.

به طور کلی، میوه های کم رسیده در مقایسه با میوه های رسیده، محتوای پکتین بیشتری دارند. علاوه بر این، میوه های رسیده حاوی قند طبیعی بالاتر و طعم بیشتری نسبت به میوه های کم رسیده هستند.

بنابراین، هنگام تهیه مربا، بهتر است مخلوطی از هر دو نوع میوه مصرف کنید. علاوه بر این، سعی کنید آن را برای حفظ طعم ساده نگه دارید.

علاوه بر این، منبع غنی پکتین است. لیمو را به دو نیمه برش دهید و در ظرف را فشار دهید. بعد از فشار دادن، نصف‌های لیموی شسته شده را داخل مربا بریزید و اجازه دهید به مربا طعم بدهد. لیمو به راحتی در دسترس است. بنابراین، می توان از آن به وفور استفاده کرد.

بعد از اینکه زمان انتقال مربا به شیشه رسید، لیمو را از شیشه خارج کنید. از آنجایی که از لیمو برای حفظ طعم اسیدی مربا استفاده می شود، باید طبق ذائقه خود از آن استفاده کنید.

علاوه بر این، از یک لیموی ارگانیک استفاده کنید که کاملاً موم شده و تمیز است، زیرا قرار است آن را برای مدتی در شیشه نگه دارید.

در صورت نداشتن لیمو، برش های کیوی را به مربا اضافه کنید. میوه ها را پوست بگیرید و به قطعات کوچک برش دهید و به مربا اضافه کنید. علاوه بر این، برای حفظ طعم اسیدی می توانید از سیب سبز نیز استفاده کنید. با این حال، قبل از انتقال مربا به شیشه، باید آنها را نیز جدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.