گم شدن کیف مدارک پاپکو یک پیرزن سبب سکته قلبی او شد

تغییر از کیف مدارک پاپکو های سایز بزرگ به کیف مدارک های کوچکتر و جمع و جورتر، رهایی بخش است. آنها علاوه بر اینکه ما را از حجم و وزن غیر ضروری رها می کنند، به راحتی امکان حرکت را نیز دارند.

کوچک کردن چمدان های روزمره بهتر است به مرتب کردن مرتب یا مرتب کردن ماری کوندو تشبیه شود. به محض اینکه بار روزانه خود را از شر همه چیزهایی که دیگر باعث شادی نمی شوند خلاص می کنید، فضایی برای وضوح، تمرکز و در نهایت آزادی ایجاد می کنید.

هنگامی که Jacquemus اولین بار در سال 2019 کیف مدارک مینی نمادین خود را معرفی کرد، به نظر می‌رسید که کیف مدارک‌های سایز میکرو چیزی بیش از یک روند گذرا نخواهد بود.

با پیروی از طراحان بیشتر و بیشتر، به نظر می رسد که این دسته بندی جدید برای کیف مدارک های روزمره آمده است. این فقط برچسب ها یا طراحان نبودند که در این تغییر سبک نقش داشتند.

مصرف کنندگان مد، پس از پریدن به واگن کوچک ممنوعیت کیف مدارک، همچنین دریافتند که انجام چند کار در شلوغ ترین روزها در واقع بدون چمدان اضافی آسان تر است.

ناز، فکر کردم، در حالی که روز پیش نشسته بودم و به مطالعه دختر 4 ساله نشسته بودم که با خانواده اش در تراس رستوران نشسته بود و محتویات کیف مدارک پرادای او را به اندازه یک نیم لیتر پر می کرد.

سپس به ذهنم رسید که مشبک مرتب کودک، که بیشتر از آیفون یا برق لب، قطعات لگوی سرگردان را در خود جای می‌دهد، در واقع برای مادرش طراحی شده بود، یکی از جدیدترین کیف مدارک‌های انبوهی که در ماه‌های اخیر بازار را فراگرفته است.

چرا؟ میکرو، مینی یا نانو، همانطور که در انواع مختلف شناخته می شود، ممکن است بسیاری از ملزومات را در خود نداشته باشد، اما عملکرد خوبی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.